Gülşenin Köse aşkı

Gülşenin Köse aşkı
Köse'nin "Star Avı" yarışmasında Gülşen'le ilişkisini itiraf etmesinin ardında, bu görüntünün etkisi büyük.Abone ol

Erol Köse'nin "Star Avı" yarışmasında Gülşen'le ilişkisini itiraf etmesinin ardında, Kral TV gecesinde çekilen bu görüntünün etkisi büyük.

Ödül gecesine eşiyle katıldı
Erol Kö שאיבת שומן לפני ואחרי טורקיה se ile Gülşen, beraberliklerini uzun zamandır gizli saklı yaşıyordu. Ancak Köse'nin geçen ay Kral TV Video Müzik Ödülleri törenine eşi Ajlan Köse ile el ele katılması, gizliliği ortadan kaldırdı. Programı televizyondan izleyen Gülşen, Köse çiftini el ele görünce çok sinirlendi ve ünlü yapımcıya "Ya bu ilişkiyi açıklayacaksın ya da beni kaybedeceksin" diye mesaj çekti.

İtiraf etmek zorunda kaldı
Bu baskı üzerine Köse, Gülşen'le yaşadığı aşkı milyonların huzurunda "Ben evli ve çocuklu bir adamım. Şimdi evliliğime noktayı koydum. Gülşen'i seviyorum. Türk halkının aşkıma destek vermesini ve sahip çıkmasını istiyorum" sözleriyle itiraf etti. Çok geçmeden de 14 yaşında bir kızı olan Köse'nin, eşinden sessiz sedasız boşandığı öğrenildi.

Gülşen, bir ay önce Gala dergisine verdiği röportajda, "Şimdi her şey yoluna girdi, aşk zamanıdır" diyerek Erol Köse'yle ilişkisinin ilk sinyallerini vermişti.Kategori : MAGAZİN